Kontakt

Komputery.654

94-036 Łódź
 
tel. 518 519 509

Oferujemy nasze usługi

Naprawiamy komputery PC, laptopy, tablety ponieważ to nasza pasja. Lubimy pomagać użytkownikom komputerów. Zadzwoń to umówimy się na konkretny termin. Zapraszamy do nas.

Tutaj kupisz części komputerowe

Odwiedź nasz sklep z częściami komputerowymi na allegro: https://allegro.Komputery654 Sukcesywnie dodajemy nowe części, głównie używanych laptopów. Oferujemy demontaż uszkodzonej części i montaż sprawnej. Na części wymienione w naszym serwisie udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Wszystkie podzespoły sprzedawane w naszym sklepie są testowane i sprawne. Zapraszamy do nas w celu osobistego sprawdzenia. Życzymy sprawnych urządzeń.

 

Wkrótce ruszy nasz sklep wykonany w Presta Shop

Dobry wybór

Życzymy sprawnych urządzeń :)

Zadzwoń lub napisz

tel. 518 519 509 lub komputery@654.com.pl

Naprawimy BŁĘDY SYSTEMOWE w Twoim komputerze

Naprawiamy komputery, ponieważ to lubimy

Często niektóre z nich pojawiają się systematycznie przy konkretnych operacjach, inne po prostu pojawiają się losowo i z nieznanej nam przyczyny. Lekceważenie tych błędów doprowadzi do nawarstwiania się systuacji problematycznych.

Można z nimi pracować na krótką metę, po jakimś czasie komputer przestanie odpowiadać na nasze żądania. Jeśli zależy nam na zdjęciach i dokumentach przechowywanych na dysku, nie wolno nam doprowadzić do punktu, z którego nie będzie już odwrotu.